Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Avtokomanda

9 500 МКД /месечно

Се изнајмува од: Simona Kostadinova 18 ноем. 18:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се издава наместен стан во автокоманда.
Станот има парно, клима, во солидна состојба
На четврти кат без лифт.
Simona Kostadinova
079210510
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации