Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

INZNAJMUVAM STAN VO NASELBA GJORCE PETROV

0 МКД

Се изнајмува од: Gordana 19 мај 15:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
NAMESTEN NA PRVI SPRAT 52 KVADRATA
Gordana
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации