Објавени: јун. 15 2022 10:44

Namesten stan pozadi SP Planet Gorce

МКД

/ месечно
Објавени: јун. 15 10:44
Прегледи: 710
Izdavam kompletno namesten stan od 62 m2 pozadi SP Planet so dnevna i trpezarija, kujna, dve spalni, kupatilo i tarasa.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации