Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nov moderen stan kraj na Vlae pocetok na Gjorce

190 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Miki 27 мај 09:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се издава нова, модерно уредена гарсоњера од 40м2 на први спрат со целосно нов намештај и нова бела техника,греење со клима-инвертер,голем 42" телевизор, 2 (два) троседи на спуштање удобни за спиење (200cm X 160cm)
Има и посебен ходник со гардеробер за чевли.

Станот е слободен од 5ти Јуни. Се издава само на подолг период (подолго од 12 месеци)

Зградата се наоѓа на крај на Порта Влае и на почетокот на Ѓорче Петров на самиот Булевар Партизански Одреди.

Во зграда има големи маркети, Стокомак, Кипер, Аптека и сл. а во околина од 20м има Тинекс, Кам, СП, многу голем пазар, многу голем парк, голема државна поликлиника, црква, автобуски постројки до зградата и сл.
Има и бесплатен голем паркинг
Стнот се издава само за подолг период (12 месеци или подолго)
Контакт 070200286
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации