Објавени: фев. 07 2022 02:29

Nov moderen stan kraj na Vlae pocetok na Gorce

ЕУР

/ месечно
Објавени: фев. 07 02:29
Прегледи: 6024
Се издава мал, нов, модерно уреден двособен стан од 40м2 (посебна спална, посебна дневна и мини балкон) со целосно нов намештај и нова бела техника, греење со клима-инвертер, смарт телевизор со вграден wifi, 2 (два) троседи на спуштање удобни за спиење (200cm X 150cm).
Има и посебен ходник со гардеробер за чевли.
Станот се издава само за подолго (минимум 12 месеци)

Зградата се наоѓа на крај на Порта Влае и на почетокот на Ѓорче Петров на самиот Булевар Партизански Одреди.

Во зграда има големи маркети, Стокомак, Кипер, Аптека и сл. а во околина од 20м има Тинекс, Кам, СП, многу голем пазар, многу голем парк, голема државна поликлиника, црква, автобуски постројки веднаш до зградата и сл.
Има и бесплатен голем паркинг
Цена за изнајмување 190 евра месечно
Контакт 070200286
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации