Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Nov moderen stan na kraj na pocetok na Gorce Petrov

180 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Irena Вчера 07:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се издава нов еднособен стан (гарсоњера) од 40м2 на први спрат опремен со целосно нов намештај и нова бела техника,греење со клима-инвертер, 42" телевизор, 2 (два) троседи на спуштање удобни за спиење (200cm X 160cm)
Има и посебен ходник со гардеробер за чевли

Зградата се наоѓа на крај на Порта Влае и на почетокот на Ѓорче Петров на самиот Булевар Партизански Одреди

Во зграда има големи маркети, Стокомак, Кипер, Аптека и сл. а во околина од 20м има Тинекс, Кам, СП, многу голем пазар, многу голем парк, голема државна поликлиника, црква, автобуски постројки до зградата и сл.
Има и бесплатен голем паркинг
Стнот се издава само за подолг период (12 месеци или подолго)
Контакт 070200286
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации