Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Nov moderen stan na kraj na Vlae pocetok na Gjorce

180 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Miki 21 септ. 18:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се издава нов модерно уреден еднособен стан од 40м2 на први спрат со целосно нов намештај и нова бела техника, греење со клима-инвертер, смарт телевизор со вграден wifi, 2 (две) фотељи на спуштање удобни за спиење (200cm X 90cm) и голем тросед на спуштање, удобен за спиење (200cm X 160cm)
Има и посебен ходник со гардеробер за чевли.
Станот се издава само за подолго.

Зградата се наоѓа на крај на Порта Влае и на почетокот на Ѓорче Петров на самиот Булевар Партизански Одреди.

Во зграда има големи маркети, Стокомак, Кипер, Аптека и сл. а во околина од 20м има Тинекс, Кам, СП, многу голем пазар, многу голем парк, голема државна поликлиника, црква, автобуски постројки веднаш до зградата и сл.
Има и бесплатен голем паркинг
Цена за изнајмување 180 евра месечно
Контакт 078203209
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации