Објавени: апр. 29 2022 02:29

Nov nevseluvan prazen stan na kraj na Porta Vlae

ЕУР

/ месечно
Објавени: апр. 29 02:29
Прегледи: 464
Се издава нов, невселуван, празен стан.
Станот е со посебна спална соба, се наоѓа на крај на Порта Влае т.е на крај на Партизанска (Бул.Партизански Одреди), на самиот кружен тек во новата зграда
Станот е спремен за издавање од 01 Септември и се издава само на подолг период т.е мин 12 месеци
Цена: 230 евра, цената е фиксна
Телефон за контакт 070200286
Мики
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации