Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Povolno se izdava poseben namesten stan Gorce P

150 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Рада 09 дек. 08:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Станот е опремен со нов мебел.
Рада
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации