Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se izdava celosno opremen stan vo Hrom 50m2

0 МКД

Се изнајмува од: Dimitar Sazdovski 24 ноем. 21:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se izdava stan celosno opremen so nov mebel i bela tehnika.
Stanot e 50 m2, dvosoben, se naogja na vtor kat i e povrzan na gradsko parno so niska smetka za greenje.

Dimitar Sazdovski
 
075666774
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации