Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се издава комплетно наместен двособен стан

0 МКД

Се изнајмува од: Лимонка 04 окт. 23:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се издава комплетно наместен двособен стан од 50м2 на ул. Кичевска бр.19 населба Ѓорче Петров - Хром
Лимонка
078390134
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации