Објавени: фев. 22 2022 10:01

Se izdava namesten stan vo Hrom

ЕУР

/ месечно
Објавени: фев. 22 10:01
Прегледи: 5243
Се издава наместен стан во Хром, спроти Фармахем. 47м2 со една спална соба, на прв спрат.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации