Објавени: јан. 11 2022 12:39

Se izdava nov stan vo Hrom so dvor i golema terasa

Објавени: јан. 11 12:39
Прегледи: 59
Se izdava nov stan 45m2 so dvor i golema tarasa na visoko prizemje nova zgrada vselena 2018/2019g i parking vnatre vo podrumot na zhradata.
Stanot e namesten komplet. Ima inventer klima, parno na struja, kujna tv so kablovska osnovna, inovi elementi vo kujna,nov namestaj, i masina za perenje.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации