Оглас од претпријатие Објавени: јан. 18 2022 02:09

Se izdava prazen stan na prometna i atraktivna lokacija

ЕУР

/ месечно
Објавени: јан. 18 02:09
Прегледи: 469
Se izdava stan vo Gjorce Petrov, na mnogu prometna i atraktivna lokacija, stanot se nudi za deloven prostor ili za ziveenje, 54m2, dvosoben, 1 kat, so lift, sopstveno greenje i klima, vo nova zgrada, so mala kujna, balkon i golem parking prostor pred zgradata. Vo blizina e pazarot, poliklinikata, posta, avtobuska stanica i parkot. Cena: 200evra.

Sifra 375

LivIn - Agencija za nedviznosti
Kontakt: 075/246-116
E-mail: livinrealestate1@gmail.com
Web strana: livin.com.mk
Опис на линк

LivIn Agencija Za Nedviznosti

LivIn -  Agencija Za Nedviznosti
Kontakt : 075/246-116
E-mail: livinrealestate1@gmail.com
Adresa: Ul. Petar Pop Arsov br. 19
Посети ја страната на нашата продавница

Ul. Petar Pop Arsov br.19

075/246-116

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

LivIn -  Agencija Za Nedviznosti
Kontakt : 075/246-116
E-mail: livinrealestate1@gmail.com
Adresa: Ul. Petar Pop Arsov br. 19
Ul. Petar Pop Arsov br.19 075/246-116

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации