Објавени: мај 23 2022 04:10

Se izdava stan vo Gorce Petrov

Објавени: мај 23 04:10
Прегледи: 311
Se izdava stan vo Gjorce Petrov vo blizina na Osnovnoto Uciliste "Mirce Acev". Stanot e so golemina od 60m2 i se naoga na prizemje. Stanot ima: dve spalni, dnevna so kujna, terasa, kupatilo. Mesecno se izdava 10 000 denari.
Tel. za kontakt 078 338 583 Jagoda
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации