Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se izdava stan vo Hrom

220 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Ognen Вчера 13:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Се издава стан во Хром, во нова градба од 2021 година. Станот е со големина од 42м2 на 3ти кат со распоред од дневна, кујна, спална, тоалет и тераса. Станот претходно не е изнајмуван и е комплетно опремен со нов мебел и инвентар. Монтирани се алуминиумски ролетни на секој прозорец. Греењето и ладењето е уредено со инвертер клима уред. Постои можност дополнително да се изнајми и затворен гаражен простор за 20 ЕУР месечно. Во зградата има лифт, централна брава со домофон и организиран станбен сервис.
Ognen
 
071332243
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации