Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

се изнајмува / издава стан во Хром

Се изнајмува од: Tomislav 20 јун. 02:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се издава/изнајмува стан во населба Хром.
2 собен стан со парно греење на БЕГ, со клима, кујна со машина за садови, аспиратор, шпорет (рамна плоца и рерна), фрижидер.

Станот е наместен, со цел мебел.
Станот има клима.

Модерно купатило.

Tomislav
070 454 150
Leaflet
Кон почеток