Оглас од претпријатие Објавени: мај 17 2022 11:24

Se iznajmuva nov dvosoben stan vo Hrom vo blizina na Replek

ЕУР

/ месечно
Објавени: мај 17 11:24
Прегледи: 143
ШИФРА 5850
Импулс агенција за недвижности издава нов,двособен стан во Хром,во близин на Реплек.

- 40м2, 2 соби (дневна, спална)
- бања
- 4 ти кат кат со лифт
- Греење на струја
- Комплетно опремен
- Паркинг место
- Нова градба

- цена 220еур + режиски трошоци

☎️ Марија 070 274 423
Импулс агенција за недвижности
Опис на линк

Импулс Агенција за Недвижности

Најдобра услуга за Недвижности
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации