Објавени: септ. 18 2021 11:31

Se iznajmuva stan vo Gjorce Petrov

МКД

/ месечно
Објавени: септ. 18 11:31
Прегледи: 277
se iznajmuva stan od 60 m2 so golema terasa 40m2
stanot e na sonceva strana ima edna spalna
opremen ,klimatiziran
na tivko i mirno mesto blisku do uciliste i gradinka za deca ,vo blizina 150m golemo igraliste na 200m od avtobuska stanica
samo za podolg period
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации