Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZNAJMUVA STAN VO HROM

0 МКД

Се изнајмува од: БОРЧЕ 19 дек. 07:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
СЕ ИЗНАЈМУВА ПРАЗЕН СТАН 50М2, И ПРАЗАЕН СТАН 80М2,ВО ХРОМ,ПОЗАДИ ПОРТА ВЛАЕ
БОРЧЕ
070/738-729
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации