Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izdavam stan od 100m2 vo Gorce Petrov

0 МКД

Се изнајмува од: feni 23 дек. 17:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
izdavam stan vo kuka vo Gjorce Petrov so poseben vlez. Namesten,konforen na dva sprata so 3 spalni. Greenje na sopstveno parno. Se izdava na podolg rok.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации