Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Luksuzen stan 48m2 vo blizina na SP planet

220 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Мила 26 мај 13:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Нов стан со нов мебел и нова модерна опрема, прекрасен видик на Водно и Вардар, на 7ми спрат од 8, со 1 спална соба, подрум и гаража, погоден за млад пар.
Leaflet
Кон почеток