Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO KUKA VO GJORCE PETROV

0 МКД

Се изнајмува од: menka 21 апр. 22:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
IZDAVAM NAMESTEN STAN VO KUCA ZA PODOLG PERIOD SO POSEBEN STRUJOMER EVTINA SKAPA STRUJA, NA PET MIN. DO AVTOBUS BR. 5, 12, 2,
078 384 298 I 070 243 299
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации