Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Дарма Дома izdava nov stan kaj Drzavna bolnica

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА 16 дек. 04:52 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
Дарма Дома izdava luks stan vo Aerodrom Dzevahir 350 EUR
Дарма Дома izdava luksuzen stan vo Karpos City Mal 350 EUR
ДАРМА ДОМА izdava 3 soben stan vo Strog Centar 300 EUR
ДАРМА ДОМА izdava luks 3 soben stan vo Kapiste 450 EUR
From
Store
Број на соби
Адреса
Површина
Дарма Дома издава стан близу Државна болница. поседува 50 м2, 2 соби,наместен комплетно со нов мебел, НОВА КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, понова градба. вселив веднаш..


Цена: 250 евра

шифра 19090

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: [email protected]
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
***ВАШ СИГУРЕН ПАРТНЕР***
Карпош
078219508
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
078219508 , 023256536
Leaflet
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
ДАРМА ДОМА izdava nov stan vo Kisela Voda Rampa 13 000 MKD
DARMA DOMA IZDAVA LUKSUZEN 3 SOBEN STAN KAJ MIDA 600 EUR
ДАРМА ДОМА izdava POLUNAMESTEN stan vo Centar 200 EUR
ДАРМА ДОМА izdava nov 3 soben vo Aerodrom 280 EUR
Кон почеток