Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ДАРМА ДОМА izdava nov stan vo Kisela Voda Rampa

240 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА 14 јан. 17:06 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
Дарма Дома izdava 3_soben stan vo Taftalige 300 ЕУР
Дарма Дома izdava nov stan vo Karpos 4 City Mall 250 ЕУР
Дарма Дома izdava luksuzen stan vo Taftalidze 340 ЕУР
ДАРМА ДОМА izdava nov 3 soben vo Kapistec 330 ЕУР
From
Store
Број на соби
Адреса
Површина
Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Кисела Вода кај Рампа близу Центар, поседува 40 м2, 2 соби, наместен комплет со нов мебел, kлима инвертер, греење на струја, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, понова градба, вселив од 1 јануари...


Цена: 240 евра-не е фиксна

шифра 19049

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: [email protected]
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
Потрагата по вашиот дом започнува од кај нас. Агенцијата за недвжности ДАРМА ДОМА е спремна да одговори на вашите барања. Тим од млади и искусни агенти ви стојат на располагање во донесувањето на сигурна и вистинска одлука. ДАРМА ДОМА - Ваш сигурен партнер!
Visit our store page
Карпош Show on the map
078219508
https://www.darmadoma.com.mk
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
078219508
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
Дарма Дома izdava LUKSUZEN stan pozadi Ramstor 320 ЕУР
ДАРМА ДОМА izdava nov 3 soben stan vo Centar 440 ЕУР
Дарма Дома izdava luksuzen stan vo Kapistec 400 ЕУР
Дарма Дома izdava 3 soben stan vo Aerodrom 230 ЕУР
Кон почеток