Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Дарма Дома izdava nov stan vo Taftalidze

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА 26 дек. 14:08 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
ДАРМА ДОМА izdava nov 3 soben vo Kapistec 330 ЕУР
ДАРМА ДОМА izdava luksuzen 3 soben stan vo Karpos 350 ЕУР
ДАРМА ДОМА izdava stan kaj Nova Zeleznicka 230 ЕУР
ДАРМА ДОМА izdava nov trosoben stan vo Micurin 17 000 МКД
From
Store
Број на соби
Адреса
Површина
Дарма Дома издава нов стан во Тафталиџе кај Катастар, поседува 45 м2, 2 соби, днавна и спална, наместен со нов мебел, клима, лифт, балкон, гаража, нова градба, во спалната има единечен лежај по потреба може да се донесе и брачен лежај, вселив веднаш...

цена-250 евра

шифра 18971

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: [email protected]
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
Потрагата по вашиот дом започнува од кај нас. Агенцијата за недвжности ДАРМА ДОМА е спремна да одговори на вашите барања. Тим од млади и искусни агенти ви стојат на располагање во донесувањето на сигурна и вистинска одлука. ДАРМА ДОМА - Ваш сигурен партнер!
Visit our store page
Карпош Show on the map
078219508
https://www.darmadoma.com.mk
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
078219508
Leaflet
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
Дарма Дома IZDAVA ULTRA LUKS STAN VO BUNJAKOVEC 750 ЕУР
Дарма Дома izdava PRAZEN stan vo Kozle 10 500 МКД
Дарма Дома izdava nov 3 soben stan vo Aerodrom 350 МКД
Дарма Дома izdava luksuzen stan vo Karpos City Mal 350 ЕУР
Кон почеток