Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DVOSOBEN NOV PRAZEN VERO 2 TAFTALIDZE/270 EVRA

230 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижности *ДОМА.м.Стил* 20 дек. 11:57 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Агенција за недвижности *ДОМА.м.Стил*
078305161
Leaflet
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
SIFRA 724
POVRSINA 52 KAT 1
Dnevna soba kujna so trpezarija
Posebna spalna soba
Greenjeto e centralno

++++++++ BEZ TROSOCI ZA AGENCISKA PROVIZIJA +++++++
Агенција за недвижности *ДОМА.м.Стил*
Професионална услуга, во секое време. Голем број задоволни клиенти. Ние постоиме за Вас и за Вашата доверба.
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
078305161
Агенција за недвижности *ДОМА.м.Стил*
078305161
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации