Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FAMILY HOUSE IZDAVA PRAZEN STAN VO TAFTALIDZE 2

600 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Family House 17 јан. 23:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Family House

Family House

458 Огласи во продавницата

FAMILY HOUSE IZDAVA PRAZEN STAN NA RUZVELTOVA 250 EUR
SE IZDAVA MAL STAN VO MICURIN 150 EUR
SE IZDAVA POLUNAMESTEN STAN VO AERODROM 180 EUR
DVOSOBEN STAN VO AERODROM-TOBAKO 2 63 000 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
NA EDNA MINUTA OD SITY MOLL I PAZAROT VO TAFTLIDZE VO KUKA,NA PRVI KAT,PONOVA GRADBA,SE IZDAVA PRAZEN CETIRISOBEN STAN,OPREMENA KUJNA,SOPSTVENO PARNO,CELOSNO KLIMATIZIRAN,IDEALEN ZA FIRMA NO I ZA ZIVEENJE

CENA 600eu+PERSONALEN DANOK
Family House
078430293
Leaflet
Family House

Family House

458 Огласи во продавницата
FAMILY HOUSE IZDAVA PRAZEN NOV STAN DO Z.STANICA 180 EUR
Family House izdava prazen nov stan Bugarska Amb 350 EUR
TROSOBEN NAMESTEN STAN VO N.LISICE 63 500 EUR
Se izdava luksuzno namesten stan vo Centar 350 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации