Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FAMILY HOUSE izdava stan vo Porta Vlae

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Family House 15 септ. 15:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Family House

Family House

458 Огласи во продавницата

FAMILY HOUSE IZDAVA KOMFORNA GARSONJERA AERODROM 8 000 MKD
TROSOBEN STAN VO AERODROM KARSI VERO 950 EUR
Kuka 120m2 so dvor 75 000 EUR
DVOSOBEN RENOVIRAN STAN VO CAIR 0 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Под шифра - (343)
Се издава нов стан во комплекс Порта Козле, со вкупна површина од 60м2, комплетно нови елементи, со една спална соба, клима уред, сопствено греење во станот, на 2 кат со лифт.
Цена: 250 евра

Агенција Family House - (шифра 343)
Family House
078430293
Leaflet
Family House

Family House

458 Огласи во продавницата
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO AERODROM 240 EUR
Kuka na posledna 50ka Hipodrom 60 000 EUR
Family House izdava nov prazen stan vo Aerodrom 150 EUR
SE IZDAVA NOV DVOSOBEN PRAZEN STAN VO AERODROM 170 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации