Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

FAMILY HOUSE IZDAVA STAN VO TAFTALIDZE 2

550 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Family House 17 јан. 22:22 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Family House

Family House

458 Огласи во продавницата

Family House Povolno stan vo Kisela Voda 47 000 ЕУР
KUKA VO NASELBA 11 OKTOMVRI K VODA 49 000 ЕУР
SE IZDAVA PRAZEN A MOZE INAMESTEN STAN NA BIT PAZA 250 ЕУР
Se izdava deloven prostor i kuka vo Trubsarevo 0 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
NA EDNA MINUTA OD SITY MOLL I VO BLIZINA NA PAZAROT VO TAFTALIDZE VO KUKA,PONOVA GRADBA,SE IZDAVA STAN SO 3 SPALNI(EDNATA KE BIDE OPREMENA PO ZELBA NA KLIENT),ODLICNO OPREMEN,KLIMATIZIRAN,SO SOPSTVENO PARNO,ZA STRANCI,FAMILIJA NA PODOLG VREMENSKI PERIOD
Family House
  Online
078430293
Leaflet
Family House

Family House

458 Огласи во продавницата
KUKA VO NASELBA 11 OKTOMVRI K VODA 49 000 ЕУР
SE IZDAVA GARSONJERA VO AERODROM - DO POLIKLINIKA 9 500 МКД
F.House top namesten stan Gorce Petrov 60 000 ЕУР
Dvosoben stan vo Taftalidze 1 55 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации