Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

For rent: new 43м2 apartment in Karposh

300 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Goce 14 фев. 14:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Се изнајмува нов стан од 43м2 со опремена кујна во Карпош, близина на Сити Мол и кеј на Вардар! Станот е на трет кат со прекрасна тераса на источна ориентација. Во цената е вклучено и паркинг место во Гаража. По потреба може да се донесе друг нов мебел за дневната и спалната соба.

For rent: new 43м2 apartment with fully equipped kitchen and bathroom, as well as a balcony with an open view. There is a possibility for more new furniture for the bedroom and the living room.
Goce
  Online
078277169
Кон почеток