Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izdavam dvosoben stan vo Karpos 2

0 МКД

Се изнајмува од: Zlatko Boskovski 31 авг. 22:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Stanot e namesten za 4 studenti. Stanot se naogja vo blizina na elektro -masinski fakultet i pedagoski fakultet.
Zlatko Boskovski
071228582 070740199
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации