Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izdavam luksuzen stan vo Taftalige 1

300 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Antoneta 14 мај 20:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Издавам нов, луксузен еднособен стан во Тафталиџе 1. Станот е во нова зграда, на 2 кат, во близина на гимназијата Нова. Има централно греење и е комплетно опремен. (клима, машина за садови, машина за перење, сушара).
Комуналните давачки се минимални.
Станот е веднаш слободен.
Antoneta
070236631
Leaflet
Кон почеток