Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izdavam trosoben nenamesten stan vo Kozle

0 МКД

Се изнајмува од: Vasilka 20 мај 19:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Stanot se naoga do hotel Granit na ul. Bratfordska 2/3. Se izdava prazen - so kujnski elementi i plakari.
Povrsina 70 m2 plus terasa i parking vo sekoe vreme.

Cena po dogovor

Vasilka : 071/200-926
Vasilka
071200926
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации