Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izdavame kompletno renoviran 3soben stan,Karpos1

300 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Agencija Auris Nedviznosti Skopje 08 авг. 07:56 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Cetvorosoben ponov stan 118m2 terasi 23m2 Centar 1 130 ЕУР
Nov stan od  85m2 vo Debar Maalo 105 000 ЕУР
Se izdava nova 2krevetna garsonjera Klinicki Centa 130 ЕУР
Se izdava nov trosoben stan 72m2 kaj Univerzalna 300 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Se izdava odlicen,kompletno renoviran I so nov mebel 3 soben stan vo Karpos1 ,pozadi Simpo,66m2,so gradsko parno,na 1-vi kat
Cena:300€
Agencija Auris Nedviznosti Skopje
077670647 078596446
Se izdava 4soben namesten stan Centar 0 ЕУР
3soben stan 79+10m2 terasi Karpos 4 76 000 ЕУР
Se izdava namesten trosoben stan vo Kapistec 230 ЕУР
Se izdava luksuzen namesten 3soben stan vo Crnice 800 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации