Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Iznajmuvanje na stan vo karpos 1

250 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: jelena lemez 23 мај 12:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Stanot e vo odlicna sostojba, se naogja vednas do gradinka, uciliste Hristijan Todorovski Karpos a voedno e blisku i do elektro fakultetot, masinski fakulter i finki.
jelena lemez
070572594
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации