Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kompletno namesten stan od 65m2 Taftalidze Mlecen

370 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Јане 22 ноем. 14:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Изнајмувам стан од 65м2 (53м2 внатрешна површина + 12м2 тераса), во населба Тафталиџе, кај млечен ресторан. Станот е на поткровје, 8ми спрат, со лифт, парно греење и интернет. Има 3 соби - дневна, спална и мала соба. Оделена од дневната со шанк има кујна, која продолжува во дополнителна лоѓија во која исто така има можност за готвење. Станот е комплетно наместен и со сите потребни апарати за домаќинство - фрижидер, машина за перење, клима, телевизор... Станот има убава голема тераса.
Јане
070682207
Leaflet
Кон почеток