Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KOMPLETNO NOV I STILSKI UREDEN STAN ZA IZNAJMUVANJ

600 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Property One 21 авг. 13:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Property One

Property One

1012 Огласи во продавницата

DELOVEN PROSTOR VO KAPISTEC ZA POVEKE NAMENI 0 МКД
DELOVEN PROSTOR VO BIZNIS CENTAR 350 ЕУР
SE IZDAVA KOMPLETNO UREDEN STAN VO TAFTALIDZE 0 МКД
MODERNO UREDEN DUPLEKS VO CENTAR 0 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
ID4432A

Станот е јужно ориентиран со поглед кон Водно на 9ти кат од вкупно 10 ката, во одлично проектирана и изведена зграда на прекрасна локација.

Располага со комфорна дневна соба, две спални соби и два тоалета.

Уникатност на зградата се двата атриуми-отворени средишни простори со стаклен кров, како извор на природна светлина и свеж воздух во целиот комплекс. Во внатрешноста, долж целата висина, објектот е збогатен со зелени градини, кои на комплексот му даваат изглед, а на станарите чувство дека домуваат во вистинска зелена градина.

Станот поседува гаражно место и подрум.
Property One
078306083
Leaflet
Property One

Property One

1012 Огласи во продавницата
Nov stan 67m2 vo Madzir Maalo 0 ЕУР
EKSKLUZIVEN STAN 210M2 VO CENATR 0 МКД
Prostran deloven prostor 0 МКД
STAN VO KOZLE 38М2 1 200 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации