Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - СТАН КАЈ УНИВЕРЗАЛНА ЗА СТУДЕНТИ - 70м²

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 11 јул. 10:52 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се изнајмува стан од 70м² на одлична локација во Центар веднаш до Универзална Сала. Станот е на 2-кат и располага со 2 спални соби, голема тераса,централно парно и клима . Се изнајмува целосно наместен и е погоден за 3-4 лица - студенти или вработени.
Станот е веднаш слободен за изнајмување.

-> цена: 300 евра/месечно + тековни трошоци

контакт на тел:
071/ 30 42 42

Повеќе информации и фотографии од станот на нашата веб страна:
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
071304242WhatsApp:
071304242
Leaflet
Кон почеток