Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - СТАН ЗА КРАТОК ПРЕСТОЈ ВО ЦЕНТАР - 74м²

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 27 јун. 11:45 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се изнајмува стан од 74м² на одлична локација во Центар веднаш до ОУ.Песталоци. Станот е на 4-кат, во нова градба со лифт и централно парно и располага со 2 спални соби.

Се изнајмува целосно наместен и за краток престој од 1-3 месеци.

-> цена по договор во зависност од периодот на престој.

контакт на тел:
071/ 30 42 42

Повеќе информации и фотографии од станот на нашата веб страна:
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
071304242WhatsApp:
071304242
Leaflet
Кон почеток