Објавени: мар. 21 2022 12:31

Luxury Boutique Apartment in Skopje

Објавени: мар. 21 12:31
Прегледи: 4407
Fully renovated apartment with new furniture in boutique building ‘Diamond Garden’ in Karpos, Tavtalidze (5 minute walk from Skopje City Mall).

FOR RENT

- The building has won ‘THE BIZZ 2016’ award in Monte Carlo for innovation and quality.

-It has energy efficiency and isolation.

-Perfect geomechanical and seismic stability.

-Building has 24/7 security and the only boutique-living building in Macedonia.

-Downstairs there are 4 big supermarkets, including: Ramstore, Kit&Go, Stokomak and a green market with fresh fruits and vegetables.


For more information and price consultancy, please call:

+38975370596
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации