Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Moderen stan vo Karpos

250 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Димче Босилков 20 мај 09:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
модерно наместен стан, втори спрат
Димче Босилков
075 271797
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации