Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOV DVOSOBEN CITY MALL FOR RENT

350 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Green House 08 фев. 09:26 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
sifra -44869- se izdava nov stan 54m2 vo Karpos 4 do Sity mol dosega nevseluvan so edna spalna kompletno luksuzno opremen cena 350 evra
Green House
Агенцијата за недвижности, Грин Хаус работи успешно од почетокот на 2006 година , млада , амбициозна и просперитетна агенција. Работиме со сите недвижности , продажба на плацеви , продажба и издавање на станови , куќи деловни простории итн. Нашата цел е чесна и успешна работа, завршување на сите процедури при купопродажба на недвижен имот од самиот почеток до крај. Деловната соработка и професионалното работење како и успешно завршена работа е нашета цел.
Посетете ја нашата продавница
11 oktomvri 86/1-8 Прикажи на мапата
071/344-070 , 070/344-070, 3213-851
https://www.greenhouse.mk
Leaflet
Green House

Green House

246 Огласи во продавницата
Ubavo namesten stan so 2 spalni kaj H Rusija 350 EUR
SE IZDAVA DELOVEN NA BOEMSKA -
Se izdava dupleks 160m2 Debar Maalo -
Stan od 79m2 na Partizanska -
Кон почеток