Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOV PRAZEN CETVOROSOBEN STAN VO KARPOS 4

230 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: KASTEL NEDVIZNOSTI 29 јул. 10:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI

KASTEL NEDVIZNOSTI

512 Огласи во продавницата

POVOLNO STAN  OD 71m2 VO PORTA VLAE 55 000 ЕУР
TROSOBEN OPREMEN STAN VO AERODROM 280 ЕУР
TROSOBEN STAN OD 90M2 VO NOVO LISICE 65 000 ЕУР
DELOVEN PROSTOR OD 60m2 VO STROG CENTAR 300 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издава нов невселуван стан во нова зграда во Карпош 4, на 7-ми спрат со лифт.
Истиот е со површина од 80 м2 и располага со дневна соба со кујна, 3 спални соби, бања и голема тераса.
Станот се издава празен со кујна и има сопствено греење.

Цена: 230 еур месечно

Шифра: ИС 10290
KASTEL NEDVIZNOSTI
075454590 075454595
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI

KASTEL NEDVIZNOSTI

512 Огласи во продавницата
SE IZDAVA NOV DELOVEN PROSTOR OD 87M2 VO CENTAR 0 МКД
Trosoben stan na Vodno so preubav pogled na gradot 550 ЕУР
ODLICNO UREDENA KUKA SO GOLEM DVOR VO CRNICE 600 ЕУР
TROSOBEN OPREMEN STAN VO AERODROM 280 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации