Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ODLICHNA GARSONJERA KAJ MASHINSKI

180 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: City Partner 19 јун. 14:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
City Partner

City Partner

1127 Огласи во продавницата

KOMPLETNO OPREMEN STAN VO CENTAR POZADI RAMSTOR 250 EUR
OPREMEN STAN VO CENTAR KAJ RAMSTORE 400 EUR
OPREMEN NOV STAN KAJ UNIVERZALNA SALA 250 EUR
NOVO OPREMEN STAN VO CENTAR KAJ RAMSTORE MALL 300 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
CITY PARRNER AGENCIJA izdava ODLICHNA GARSONJERA KAJ MASHINSKI vo Karposh 1. Garsonjerata e kompletno opremena i raspolaga so:
- edna soba
- kompletno opremena kujna
- kupatilo
- terasa
- gradsko parno
- lift
Garsonjerata e slobodna od 01.08.2019
Cena: 180 eur
Kontakt: 078726229
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Посетете ја нашата продавница
Илинденска 43/2 Прикажи на мапата
078726229
City Partner
078726229
Leaflet
City Partner

City Partner

1127 Огласи во продавницата
PREKRASEN STAN VO VLAE PO EKSTRA CENA 60 000 EUR
PREKRASEN STAN KAJ CENTAR ZA STRANSKI JAZICI 290 EUR
NOVI NEVSELUVANI STANOVI VO TAFTALIDZE 1 300 EUR
NOV NEVSELUVAN STAN VO SRCETO NA DEBAR MAALO 400 EUR
Кон почеток