Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prazni stanovi 40 53 66m2 Nastel Taftalidze

200 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: URBAN LIVING 05 септ. 15:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
 URBAN LIVING

URBAN LIVING

753 Огласи во продавницата

URBAN LIVING IZDAVA STAN 67M2 VO NOVO LISICE 250 MKD
Stan od 69m2 vo Kisela Voda sproti SP 60 000 EUR
УРБАН ЛИВИН продава двособен стан во Кисела Вода 42 900 EUR
SE IZDAVA LUX 2 SOBEN STAN KAJ PORTA KOZLE 350 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Agencija Urban Living izdava 3 prazni stana vo noviot kompleks na Nastel vo Taftalidze vo blizina na Vero 2.
Stanovite se prazni i se istocno orientirani so pogled kon bulevarot.

- 40m2, dvosoben, II kat - 200 evra
- 53m2, dvosoben, III kat - 250 evra
- 66m2, trosoben, III kat - 300 evra

Kontakt za dopolnitelni informacii:
078 288 932 - Darko
078 967 010 - Silvana
URBAN LIVING
Агенција за недвижен имот - Урбан Ливинг Како можеме да Ви помогнеме? Доколку барате фамилијарен дом, локација за Вашата идеална куќа, простор за Вашиот бизнис, со нашето 8 годишно искуство Ви стоиме на располагање да ги исполниме Вашите барања. Како до поголема вредност. Ние сме тука за Вас. Нашата посветеност и интегритет им нуди доверба на клиентите, инвеститорите, колегите и партнерите за континуирана соработка. Добивате индивидуални и беспрекорни совети, кои за возврат градат професионални односи и ќе Ви помогнат да донесете најдобар избор во одлуката за Вашиот иден недвижен имот. Урбан Ливинг Ви нуди повеќе сервиси: финансиски консултации, инвестициски совети, осигурување, менаџирање и одржување на недвижен имот. Маркетинг стратегија за Вашиот станбен, комерцијален и рурален имот. Разговарајте со експерт. Кои и да се Вашите потреби, ние имаме некој кој ќе Ви помогне. Вие добивате од нашето искуство.
Посетете ја нашата продавница
Rimska 3 Прикажи на мапата
078967010
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
Leaflet
 URBAN LIVING

URBAN LIVING

753 Огласи во продавницата
URBAN LIVING IZDAVA 3-SOBEN STAN VO CEVAHIR 400 EUR
STAN 47m2 VO CRNICE NA MIRNA LOKACIJA 54 000 EUR
STAN VO IZGRADBA VO AERODROM GOLDEN ART 50 400 EUR
Agencija za nedvizen imot URBAN LIVING vrabotuva 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации