Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prekrasen namesten stan vo Kozle

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 01 јул. 18:26 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
PREKRASNA KUKA TEFERIK -
SE IZDAVA STAN VO CENTAR KAJ GIM BROZ ZA KANCELARI 400 ЕУР
SE IZDAVAAT KANCELARII VO STROG CENTAR 75м2 350 ЕУР
Novogradba stanovi vo Aerodrom 890 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
ЕВИДЕНТЕН БР: 11820
КОНТАКТ: БОЖИНОСКИ 076 355 224

Прекрасен стан со три спални,дневна,кујна,три бањи,вц,три тераси.
4/6 кат има лифт.
Клима уред има.
Бесплатен паркинг.
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Dvosoben stan 56m2 vo Taftalidze 1 -
SE IZDAVA UBAVO OPREMEN DVE SPANI TOBBACO 2 AERODR 300 ЕУР
SE IZNAJMUVA PREKRASNA KUKA VO BARDOVCI -
Se izdava namesten dvosoben stan vo Leptokarija 250 ЕУР
Кон почеток