Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PREKRASEN STAN VO BLIZINA NA CITY MALL

350 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: City Partner 21 авг. 12:52 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
City Partner

City Partner

1220 Огласи во продавницата

NOV ODLICEN STAN VO AERODROM, ELENA LUKA 230 ЕУР
Se IZDAVA STAN KAJ CITY MALL 200 ЕУР
NOV STAN NA VODNO SO PREKRASEN POGLED 280 ЕУР
NOV NEVSELUVAN, POLUNAMESTEN STAN KAJ TOBAKO 2 200 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Сити Партнер Агенција издава комплетно убаво опремен стан во близина на City Mall, кај Forza.
Располага со корисна површина од 85м2.
- 2 спални соби
- дневен престој
- кујна
- купатило и гостински тоалет.
- 2 балкони
Сопствен паркинг простор.
Цена; 350 евра
078/726-229
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
078726229
City Partner
078726229
Leaflet
City Partner

City Partner

1220 Огласи во продавницата
ULTRA LUKSUZEN STAN NA VODNO 1 100 ЕУР
STAN ZA DELOVNA NAMENA VO CENTAR,GRCHKA AMBASADA 300 ЕУР
STAN VO AERODROM KAJ CAPTIOL MALL 61 000 ЕУР
EKSTRA LUKSUZEN STAN VO KOMPLEKS VERINA 210 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации