Објавени: авг. 01 2022 05:49

Se izadava luksuzen stan vo Porta Karpos 4 (Plateni smetki)

ЕУР

/ месечно
Објавени: авг. 01 05:49
Прегледи: 1185
Напомена: Сите месечни трошоци (струја, вода, интернет, одржување) се вклучени во цената.

Повеќе слики / More pictures:
https://postimg.cc/gallery/HVhbDZ2

Се издава луксусно опремен стан во Порта Карпош.

Располага со 2 спални соби, голема дневна со трпезарија и одлично опремена кујна. Големо купатило и гостинско WC.

Станот е опремен со еден 55" 4K Sony TV и еден 40" FHD Sony телевизор. Оптички интернет 100/100mbps и MaxTV телевизија со сите пакети вклучени во претплатата.

Надворешни ролетни, внатрешни и комарници на секој прозор. Подземен паркинг простор.

Се наоѓа на 4ти кат, со модерен лифт (новоградба). Ориентација север со одличен поглед кон кејот на реката Вардар.

Тел за контакт: 071318414 / Никола
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации