Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 38M2 VO KARPOS 1

10 000 МКД /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 26 фев. 12:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 50M2 VO CENTAR 0 MKD
SE IZDAVA 4 SOBEN STAN 130M2 VO CENTAR 700 EUR
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 58m2 VO CENTAR 11 500 MKD
SE IZDAVA CETIRISOBEN STAN OD 130m2 VO KOZLE 800 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издава празен стан за подолг период, целосно реновиран, со квадратура од 38 м2, кој се состои од дневна соба, спална соба, кујна, тоалет и балкон. Станот е без централно греење и се наоѓа на јужна страна према бул.Партизански одреди. Станот се наоѓа во населба Карпош 1 до зградата на Симпо. Истиот се наоѓа на кат 2.

Број на соби: 2
Квадратура: 38 m²
Греење: Струја
Спрат: 2 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Празен
Лифт: Не
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Југ
Адреса: ул. Гиго Михајловски

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 1188

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посетете ја нашата продавница
Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
  Online
071206469
Leaflet
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 65m2 VO KISELA VODA 200 EUR
SE IZDAVA CETVOROSOBEN STAN 81m2 VO CENTAR 500 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN 60m2 VO KISELA VODA 300 EUR
SE IZDAVA 4 SOBNA KUKA 200M2 VO ZLOKUKANI 1 200 EUR
Кон почеток